Заява про дотримання публікаційної етики

Етика "Українського географічного журналу", як система моральних норм і підходів до регулювання відносин між авторами, редколегії та редакторів, заснована на принципах спільної відповідальності за науковий рівень, завершеність  і якість публікацій, які відображають сучасний стан географії.

Це забезпечується чітко визначеними рекомендаціями для авторів, а також комплексним підходом редакційної колегії до оцінки робіт, незалежного і професійного розгляду пропозицій і статей.

Редакція журналу також заохочує пряме спілкування з авторами, особливо з тими, які тільки починають свою наукову діяльність.

Метою діяльності журналу є поширення сучасних географічних знань про природні умови і ресурси; проблеми природокористування та збереження навколишнього середовища в Україні; географічні аспекти територіальної організації розселення населення та господарства країни; географічну освіту; картографію та геоінформаційні технології; географію зарубіжних країн; теорію науки. Журнал орієнтований на широку міжнародну аудиторію дослідників, викладачів, студентів, а також управлінські структури.